Node Ownership (7.x-1.3) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Body
os: Мидис

en: Status
os: Статус

en: Approve
os: Сфидаргонд чындæуæд

en: Subject
os: Темæ

en: Name
os: Ном
