Node Ownership (7.x-1.3) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Body
ps: تنه

en: Status
ps: حالت

en: Approve
ps: منل

en: Subject
ps: موضوع

en: Name
ps: نوم

en: Approved
ps: منل شوي
