Node Ownership (7.x-1.3) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Body
ru: Содержимое

en: Status
ru: Статус

en: Approve
ru: Утвердить

en: Subject
ru: Тема

en: Available variables are:
ru: Доступны следующие переменные:

en: Name
ru: Название

en: Notes
ru: Примечания

en: Timestamp
ru: Время

en: Contact
ru: Контакт

en: Approved
ru: Одобрено

en: Pending
ru: В ожидании

en: Declined
ru: Отклонено

en: Contact information
ru: Контактная информация

en: Are you sure?
ru: Вы уверены?

en: Text to display
ru: Текст для показа

en: Decline
ru: Отклонить

en: User uid
ru: UID пользователя

en: Approve link
ru: Ссылка подтверждения
