Node Ownership (7.x-1.3) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Body
sq: Trupi

en: Status
sq: Gjendja

en: Subject
sq: Subjekti

en: Available variables are:
sq: Të ndryshueshmet në dispozicion janë:

en: Name
sq: Emri

en: Timestamp
sq: Data dhe ora

en: Contact
sq: Kontakti
