Node Ownership (7.x-1.3) - en to sr translation catalogue (7 entries)

en: Body
sr: Главни текст

en: Status
sr: Статус

en: Approve
sr: Одобри

en: Subject
sr: Предмет

en: Name
sr: Име

en: Timestamp
sr: Временска ознака

en: Contact information
sr: Информације за контакт
