Node Ownership (7.x-1.3) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Approve
ur: منظور

en: Subject
ur: موضوع

en: Available variables are:
ur: دستیاب ویریایبل ہیں:

en: Name
ur: نام

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Contact
ur: رابطہ
