Node Ownership (7.x-1.3) - en to vi translation catalogue (15 entries)

en: Body
vi: Nội dung

en: Status
vi: Trạng thái

en: Approve
vi: Chấp thuận

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Available variables are:
vi: Các biến số có hiệu lực là:

en: Name
vi: Tên

en: Notes
vi: Ghi chú

en: Timestamp
vi: Nhãn thời gian

en: Contact
vi: Liên hệ

en: Approved
vi: Đã chấp thuận

en: Pending
vi: Đang treo

en: Declined
vi: Bị từ chối

en: Contact information
vi: Thông tin liên lạc

en: Are you sure?
vi: Bạn chắc chưa?

en: Decline
vi: Từ chối
