Node Ownership (7.x-1.4) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Body
bo: གཞུང་དངོས

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Approve
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲོད་པ

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Name
bo: མིང

en: Notes
bo: ཞར་མཆན།

en: Timestamp
bo: དུས་རྟགས

en: Contact
bo: འབྲེལ་གཏུག

en: Approved
bo: ཆོག་མཆན་ཐོབ་པ

en: Pending
bo: ཞིབ་བཤེར་བྱེད་པ་སྒུག་པ།

en: Text to display
bo: མངོན་དགོས་པའི་ཡི་གེ

en: Approve link
bo: ཆོག་མཆན་གྱི་སྦྲེལ་ཐག
