Node Ownership (7.x-1.4) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Body
dz: མ་གཟུགས།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Subject
dz: དོན་ཚན།

en: Available variables are:
dz: འཐོབ་ཚུགས་པའི་  འགྱུར་ཅན་ཚུ:

en: Name
dz: མིང་།

en: Timestamp
dz: དུས་བཀོད།

en: Contact
dz: འབྲེལ་བ་འཐབ་
