Node Ownership (7.x-1.4) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Body
el: Κυρίως κείμενο

en: Status
el: Κατάσταση

en: Approve
el: Έγκριση

en: Subject
el: Θέμα

en: Available variables are:
el: Οι διαθέσιμες μεταβλητές είναι:

en: Name
el: Όνομα

en: Notes
el: Παρατηρήσεις

en: Timestamp
el: Χρονική σήμανση

en: Contact
el: Επικοινωνία

en: Approved
el: Εγκεκριμένο

en: Pending
el: Εκκρεμεί

en: Text to display
el: Κείμενο που θα εμφανίζεται
