Node Ownership (7.x-1.4) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Body
et: Sisu

en: Status
et: Olek

en: Approve
et: Kiida heaks

en: Subject
et: Teema

en: Available variables are:
et: Võimalikud muutujad on:

en: Name
et: Nimi

en: Timestamp
et: Kuupäev ja aeg

en: Contact
et: Kontakt

en: Approved
et: Kinnitatud

en: Pending
et: Ootel

en: Contact information
et: Kontaktinfo

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: Approve link
et: Luba link
