Node Ownership (7.x-1.4) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Body
gu: લખાણ મુખ્ય ભાગ

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Approve
gu: મંજૂરી આપો

en: Subject
gu: વિષય

en: Name
gu: નામ

en: Timestamp
gu: સમયછાપ

en: Contact
gu: સંપર્ક

en: Approved
gu: મંજૂર

en: Contact information
gu: સંપર્ક માહિતી
