Node Ownership (7.x-1.4) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Approve
he: אשר

en: Subject
he: נושא

en: Available variables are:
he: המשתנים הזמינים הם:

en: Name
he: שם

en: Notes
he: הערות

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Contact
he: יצירת קשר

en: Approved
he: מאושר

en: Pending
he: ממתינות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: Decline
he: דחייה

en: Approve link
he: לאשר קישור
