Node Ownership (7.x-1.4) - en to hi translation catalogue (9 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: Status
hi: अवस्था

en: Approve
hi: स्वीकार करें |

en: Subject
hi: विषय

en: Available variables are:
hi: उपलब्ध चर हैं:

en: Name
hi: नाम

en: Timestamp
hi: टाइमस्टैम्प

en: Contact
hi: संपर्क

en: Approved
hi: स्वीकृत
