Node Ownership (7.x-1.4) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Body
hr: Sadržaj

en: Approve
hr: Odobri

en: Subject
hr: Naziv

en: Available variables are:
hr: Dostupne varijable su:

en: Name
hr: Naziv

en: Notes
hr: Bilješke

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: Contact
hr: Kontakt

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati
