Node Ownership (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (17 entries)

en: Body
hu: Törzs

en: Status
hu: Állapot

en: Approve
hu: Elfogadás

en: Subject
hu: Tárgy

en: Available variables are:
hu: Használható változók:

en: Name
hu: Név

en: Notes
hu: Jegyzetek

en: Timestamp
hu: Időbélyeg

en: Contact
hu: Kapcsolat

en: Approved
hu: Elfogadott

en: Pending
hu: Függőben

en: Declined
hu: Elutasítva

en: Contact information
hu: Elérhetőségek

en: Nid
hu: Tartalom azonosító

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Decline
hu: Elutasítás

en: Approve link
hu: Hivatkozás elfogadása
