Node Ownership (7.x-1.4) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Body
ml: ഘടന

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Approve
ml: അംഗീകരിക്കൂ

en: Subject
ml: വിഷയം

en: Name
ml: പേര്

en: Timestamp
ml: ടൈംസ്റ്റാമ്പ്

en: Contact
ml: ബന്ധപ്പെടുക
