Node Ownership (7.x-1.4) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Body
pa: ਮੁੱਖ ਭਾਗ

en: Status
pa: ਹਾਲਤ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: Timestamp
pa: ਟਾਈਮ-ਮੋਹਰ

en: Contact
pa: ਸੰਪਰਕ
