Node Ownership (7.x-1.4) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Body
sl: Vsebina

en: Status
sl: Stanje

en: Approve
sl: Odobri

en: Subject
sl: Zadeva

en: Available variables are:
sl: Spremenljivke na voljo:

en: Name
sl: Ime

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: Contact
sl: Kontakt

en: Pending
sl: Čaka
