Node Ownership (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (14 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: Status
tr: Durum

en: Approve
tr: Onayla

en: Subject
tr: Konu

en: Available variables are:
tr: Var olan değişkenler:

en: Name
tr: İsim

en: Notes
tr: Notlar

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: Contact
tr: İletişim

en: Approved
tr: Onaylı

en: Pending
tr: Bekleyen

en: Declined
tr: Reddedildi

en: Text to display
tr: Görüntülenecek metin

en: Approve link
tr: Onay bağlantısı
