Node Ownership (7.x-1.2) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Approve
ar: الموافقة

en: Subject
ar: الموضوع

en: Available variables are:
ar: المتغيرات المتاحة:

en: Name
ar: الاسم

en: Notes
ar: ملحوظات

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: Contact
ar: اتصل

en: Approved
ar: معتمد

en: Pending
ar: معلّق

en: Are you sure?
ar: هل أنت متأكد؟
