Node Ownership (7.x-1.4) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Body
ast: Cuerpu

en: Status
ast: Estáu

en: Approve
ast: Aprobar

en: Subject
ast: Asuntu

en: Available variables are:
ast: Las variables válidas son:

en: Name
ast: Nome

en: Timestamp
ast: Data/Hora

en: Contact
ast: Contautu
