Node Ownership (7.x-1.4) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Body
eu: Gorputza

en: Status
eu: Egoera

en: Approve
eu: Onartu

en: Subject
eu: Gaia

en: Available variables are:
eu: Hemengo aldagai eskuragarriak:

en: Name
eu: Izena

en: Notes
eu: Oharrak

en: Timestamp
eu: Data-zigilua

en: Contact
eu: Kontaktatu

en: Approved
eu: Onartuta

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua
