Node Ownership (7.x-1.4) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Body
fa: بدنه

en: Status
fa: وضعیت

en: Approve
fa: موافقت

en: Subject
fa: موضوع

en: Available variables are:
fa: متغیرهای موجود عبارتند از:

en: Name
fa: نام

en: Notes
fa: یادداشت‌ها

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: Contact
fa: تماس

en: Approved
fa: تایید شده

en: Pending
fa: معلق

en: Declined
fa: رد شده

en: Contact information
fa: اطلاعات تماس

en: Text to display
fa: متن قابل نمایش

en: Decline
fa: رد کردن

en: Approve link
fa: پیوند تایید
