Node Ownership (7.x-1.3) - en to fr translation catalogue (20 entries)

en: Body
fr: Corps

en: Status
fr: État

en: Approve
fr: Approuver

en: Subject
fr: Objet

en: Available variables are:
fr: Les variables disponibles sont :

en: Name
fr: Nom

en: Timestamp
fr: Horodatage

en: Approved
fr: Approuvé

en: Pending
fr: En attente

en: Declined
fr: Refusé

en: Contact information
fr: Information de Contact

en: Are you sure?
fr: Êtes-vous certain(e) ?

en: Text to display
fr: Texte à afficher

en: Decline
fr: Refuser

en: User uid
fr: uid de l'utilisateur

en: Claim
fr: Réclamation

en: Approve link
fr: Lien d'approbation

en: Ownership claim confirmation
fr: Confirmation de changement de propriétaire

en: E-mail settings For Node Ownership
fr: Configuration de courriels pour la propriété de nœuds

en: Bring in data about the user.
fr: Amener les données relatives à l'utilisateur.
