Node Ownership (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Body
gl: Corpo

en: Status
gl: Estado

en: Approve
gl: Aprobar

en: Subject
gl: Asunto

en: Available variables are:
gl: As variábeis dispoñíbeis son:

en: Name
gl: Nome

en: Notes
gl: Notas

en: Timestamp
gl: Marca de tempo

en: Contact
gl: Contacto

en: Approved
gl: Aprobado

en: Pending
gl: Pendente

en: Text to display
gl: Texto a amosar
