Node Ownership (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Body
ku: ناوەڕۆک

en: Status
ku: ڕەوش

en: Approve
ku: پەسەندکردن

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Name
ku: ناو

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: Contact
ku: پەیوەندی
