Node Ownership (7.x-1.2) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Body
lv: Saturs

en: Status
lv: Statuss

en: Approve
lv: Apstiprināt

en: Subject
lv: Temats

en: Available variables are:
lv: Pieejamie mainīgie ir:

en: Name
lv: Nosaukums

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: Contact
lv: Kontakti

en: Approved
lv: Apstiprināts

en: Pending
lv: Gaida

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts
