Node Ownership (7.x-1.4) - en to oc translation catalogue (14 entries)

en: Body
oc: Còs

en: Status
oc: Estatut

en: Approve
oc: Aprovar

en: Subject
oc: Objècte

en: Available variables are:
oc: Las variablas disponiblas son  :

en: Name
oc: Nom

en: Notes
oc: Nòtas

en: Timestamp
oc: Orodatatge

en: Contact
oc: Contacte

en: Approved
oc: Aprovat

en: Pending
oc: En espèra

en: Nid
oc: Nis

en: Text to display
oc: Tèxte d'afichar

en: Approve link
oc: Ligam d'approbation
