Node Ownership (7.x-1.4) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Body
si: බඳ

en: Status
si: තත්වය

en: Approve
si: අනුමත කරන්න

en: Subject
si: කාරණය

en: Name
si: නම

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය
