Node Ownership (7.x-1.3) - en to sk translation catalogue (16 entries)

en: Body
sk: Text

en: Status
sk: Stav

en: Approve
sk: Schváliť

en: Subject
sk: Predmet

en: Available variables are:
sk: Dostupné premenné sú:

en: Name
sk: Názov

en: Notes
sk: Poznámky

en: Timestamp
sk: Časová známka

en: Contact
sk: Kontakt

en: Approved
sk: Schválené

en: Pending
sk: Čakajúce

en: Declined
sk: Zamietnuté

en: Contact information
sk: Kontaktné informácie

en: Are you sure?
sk: Ste si istý?

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: Decline
sk: Odmietnuť
