Node Ownership (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Body
te: వివరము

en: Status
te: స్థితి

en: Approve
te: ఆమోదించు

en: Subject
te: విషయం

en: Name
te: పేరు

en: Timestamp
te: కాలముద్ర

en: Contact
te: సంప్రదించు

en: Decline
te: తిరస్కరించు
