Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Сьпіс

en: This action cannot be undone.
be: Увага: гэтае дзеяньне ня можа быць скасаваным.

en: Types
be: Тыпы

en: Settings
be: Наладкі

en: Block
be: Блёк

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Статусы

en: Normal
be: Нармалёвы

en: node
be: нода

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
