Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Cancel
bs: Otkaži

en: Remove
bs: Ukloni

en: Edit
bs: Izmjeni

en: This action cannot be undone.
bs: Ova akcija je nepovratna.

en: Types
bs: Tipovi

en: Settings
bs: Postavke

en: edit
bs: izmjeni

en: Save
bs: Sačuvaj

en: View
bs: Pregled

en: Vocabularies
bs: Riječnik

en: Block
bs: Blok

en: Page
bs: Strana

en: Roles
bs: Uloge

en: Normal
bs: Normalno

en: node
bs: nod

en: Reverse
bs: Obrnuto

en: Add @type
bs: Dodaj @type

en: Autocomplete
bs: Autokompletiranje
