Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to et translation catalogue (31 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Delete
et: Kustuta

en: Submit
et: Saada

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Cancel
et: Katkesta

en: Remove
et: Eemalda

en: view
et: näita

en: Edit
et: Muuda

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Types
et: Tüübid

en: Settings
et: Seaded

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: remove
et: eemalda

en: View
et: Vaata

en: Vocabularies
et: Sõnastikud

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Normal
et: Tavaline

en: node
et: postitus

en: Position
et: Asukoht

en: Operation
et: Operatsioon

en: Defaults
et: Vaikesätted

en: Clear
et: Tühjenda

en: Reverse
et: Vastupidi

en: Internationalization
et: Internationaliseerimine

en: Add @type
et: Lisa @type
