Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Delete
fa: حذف

en: Submit
fa: ارسال

en: Operations
fa: عملیات

en: Development
fa: توسعه

en: Author
fa: نویسنده

en: List
fa: لیست

en: Cancel
fa: انصراف

en: Remove
fa: حذف

en: view
fa: نمایش

en: Edit
fa: ویرایش

en: This action cannot be undone.
fa: این عمل قابل بازگشت نیست.

en: Types
fa: انواع

en: Settings
fa: تنظیمات

en: edit
fa: ویرایش

en: Save
fa: ذخیره

en: View
fa: مشاهده

en: Vocabularies
fa: واژگان

en: Block
fa: بلوک

en: Page
fa: صفحه

en: Roles
fa: نقش ها

en: Normal
fa: عادی

en: node
fa: گره

en: Operation
fa: عملکرد

en: Defaults
fa: پیشفرض‌ها

en: Clear
fa: پاک کردن
