Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (24 entries)

en: Title
gl: Título

en: Delete
gl: Eliminar

en: Submit
gl: Enviar

en: Operations
gl: Operacións

en: Development
gl: Desenvolvemento.

en: Author
gl: Autor/a

en: List
gl: Lista

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Remove
gl: Quitar

en: view
gl: vista

en: Edit
gl: Editar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non se pode desfacer.

en: Types
gl: Tipos

en: Settings
gl: Opcións

en: edit
gl: editar

en: Save
gl: Gardar

en: remove
gl: borrar

en: View
gl: Ver

en: Vocabularies
gl: Vocabularios

en: Block
gl: Bloque

en: Page
gl: Páxina

en: node
gl: nodo

en: Operation
gl: Operación

en: Defaults
gl: Predeterminados
