Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (20 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Delete
nn: Slett

en: Submit
nn: Legg inn

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Remove
nn: Fjern

en: view
nn: vis

en: Edit
nn: Rediger

en: This action cannot be undone.
nn: Denne handlinga kan ikkje gjerast om.

en: Settings
nn: Innstillingar

en: edit
nn: endre

en: Save
nn: Lagre

en: remove
nn: fjern

en: View
nn: Sjå på

en: Vocabularies
nn: Vokabular

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Roles
nn: Roller
