Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to th translation catalogue (20 entries)

en: Title
th: ชื่อ

en: Delete
th: ลบ

en: Submit
th: ยอมรับ

en: Operations
th: การดำเนินการ

en: Author
th: ผู้เขียน

en: List
th: รายการ

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Remove
th: เอาออก

en: view
th: แสดง

en: Edit
th: แก้ไข

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: remove
th: เอาออก

en: View
th: ดู

en: Block
th: บล็อค

en: Page
th: หน้า

en: Roles
th: ระดับผู้ใช้

en: Operation
th: การดำเนินการ
