Nodequeue (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Title
ug: تېما

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىلىش

en: view
ug: كۆرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ.

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: node
ug: نۇقتا
