Nodequeue (7.x-2.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (27 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Delete
bg: Изтриване

en: Submit
bg: Запис

en: Operations
bg: Действия

en: Development
bg: Разработка

en: Author
bg: Автор

en: List
bg: Списък

en: Cancel
bg: Отмени

en: Remove
bg: Премахни

en: view
bg: преглед

en: Edit
bg: Редактирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: Types
bg: Типове

en: Settings
bg: Настройки

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: remove
bg: Премахване

en: View
bg: Прегледай

en: Vocabularies
bg: Речници

en: Add content
bg: Добави съдържание

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: node
bg: възел

en: Operation
bg: Действие

en: Clear
bg: Изчисти

en: Queue
bg: Опашка за изпращане
