Nodequeue (7.x-2.0-alpha2) - en to br translation catalogue (9 entries)

en: Title
br: Titl

en: Delete
br: Dilemel

en: Development
br: Diorren

en: Edit
br: Kemmañ

en: Types
br: Doareoù

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Add content
br: Ouzhpennañ endalc'had

en: Page
br: Pajenn
