Nodequeue (7.x-2.0-alpha2) - en to lt translation catalogue (32 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Submit
lt: Siųsti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Development
lt: Plėtojimas

en: Author
lt: Autorius

en: List
lt: Sąrašas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Remove
lt: Pašalinti

en: view
lt: peržiūrėti

en: Edit
lt: Redaguoti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: Types
lt: Tipai

en: Settings
lt: Nustatymai

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: remove
lt: pašalinti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Vocabularies
lt: Žodynai

en: Add content
lt: Pridėti turinį

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Normal
lt: Normalus

en: node
lt: mazgas

en: Shuffle
lt: Maišyti

en: Position
lt: Pozicija

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Defaults
lt: Numatyta

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Add @type
lt: Pridėti @type

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis
