Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to ar translation catalogue (32 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Delete
ar: حذف

en: Submit
ar: إضافة

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Remove
ar: حذف

en: view
ar: عرض

en: Edit
ar: تحرير

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Types
ar: الأنواع

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: edit
ar: تحرير

en: Save
ar: حفظ

en: remove
ar: إزالة

en: View
ar: عرض

en: Vocabularies
ar: المعاجم

en: Add content
ar: إضافة محتوى

en: Block
ar: الصندوق

en: Page
ar: الصفحة

en: Roles
ar: الأدوار

en: Normal
ar: طبيعي

en: node
ar: عقدة

en: Position
ar: الوضع

en: Operation
ar: عملية

en: Defaults
ar: الوضعيات الافتراضية

en: Clear
ar: مسح

en: Reverse
ar: عكس

en: Add @type
ar: إضافة @type
