Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to ast translation catalogue (23 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Submit
ast: Unviar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Development
ast: Desendolcu

en: Author
ast: Autor

en: List
ast: Llista

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Remove
ast: Desaniciar

en: view
ast: vista

en: Edit
ast: Editar

en: Types
ast: Tribes

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Vocabularies
ast: Vocabularios

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: node
ast: noyu

en: Operation
ast: Operación
