Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to eu translation catalogue (35 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Submit
eu: Bidali

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Development
eu: Garapena

en: Author
eu: Egilea

en: List
eu: Zerrenda

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Remove
eu: Ezabatu

en: view
eu: ikusi

en: Edit
eu: Editatu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Types
eu: Motak

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: remove
eu: ezabatu

en: View
eu: Bista

en: Vocabularies
eu: Hiztegiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Normal
eu: Arrunta

en: node
eu: nodoa

en: Position
eu: Kokapena

en: Operation
eu: Eragiketa

en: Defaults
eu: Lehenetsia

en: Clear
eu: Garbitu

en: Internationalization
eu: Nazioartekotzea

en: Edit this node
eu: Editatu nodo hau

en: Add @type
eu: Gehitu @type

en: Queue
eu: Ilara

en: queue
eu: ilara
