Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to ku translation catalogue (26 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Submit
ku: بنێرە

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Development
ku: پەرەپێدان

en: Author
ku: نووسەر

en: List
ku: لیستە

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Remove
ku: بسڕەوە

en: view
ku: پیشاندان

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: This action cannot be undone.
ku: ئەم کارە یەکجارییە و پەشیمانبوونەوەی تێدا نییە.

en: Types
ku: جۆرەکان

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Name
ku: ناو

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Vocabularies
ku: وشەگەلەکان

en: Add content
ku: زیادکردنی ناوەڕۆک

en: Block
ku: بلۆک

en: Page
ku: پەڕە

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: node
ku: گرێ

en: Operation
ku: کردار

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە
