Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to ne translation catalogue (25 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Submit
ne: बुझाउनुहोश

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Development
ne: विकास

en: Author
ne: लेखक

en: List
ne: सूचि

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: view
ne: दृश्य

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: Types
ne: प्रकार

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Add content
ne: विषयवस्तु थप्नुहोस्

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Normal
ne: साधारण

en: node
ne: नोड

en: Clear
ne: सफा
