Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to pl translation catalogue (105 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Delete
pl: Usuń

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Remove
pl: Usuń

en: view
pl: przeglądaj

en: Edit
pl: Edytuj

en: This action cannot be undone.
pl: Operacja jest nieodwracalna.

en: Types
pl: Typy

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: edit
pl: edytuj

en: You must select at least one field.
pl: Musisz wybrać przynajmniej jedno pole

en: Save
pl: Zapisz

en: remove
pl: usuń

en: View
pl: Widok

en: Vocabularies
pl: Słowniki

en: Add content
pl: Dodaj treść

en: Block
pl: Blok

en: Page
pl: Strona

en: Roles
pl: Role

en: Normal
pl: Zwykły

en: node
pl: zawartość

en: Shuffle
pl: Tasuj

en: Position
pl: Pozycja

en: Operation
pl: Czynność

en: Defaults
pl: Domyślne

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Reverse
pl: Odwróć

en: Internationalization
pl: Internacjonalizacja

en: Max nodes
pl: Maksymalnie węzłów

en: Edit this node
pl: Edytuj ten węzeł

en: Add @type
pl: Dodaj @type

en: Nodequeue
pl: Kolejka treści

en: Generate
pl: Generuj

en: Nodequeues
pl: Kolejki zawartości

en: Infinite
pl: Nieskończone

en: Queue title
pl: Tytuł kolejki

en: Remove from queue
pl: Usuń z kolejki

en: Queue ID
pl: ID kolejki

en: Queue size
pl: Rozmiar kolejki

en: Queue
pl: Kolejka

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Queues
pl: Kolejki

en: Subqueue title
pl: Tytuł podkolejki

en: Nodequeue '@title'
pl: Kolejka '@title'

en: Add to queue
pl: Dodaj do kolejki

en: In queue
pl: W kolejce

en: Subqueues
pl: Podkolejki

en: Max nodes in queue: @size
pl: Maksymalna liczba węzłów w kolejce: @size

en: Enter the name of the queue
pl: Wprowadź nazwę kolejki

en: The maximum number of nodes will appear in the queue. Enter 0 for no limit
pl: Maksymalna liczba węzłów, które pojawią się w kolejce. Podaj 0, by nie ograniczać.

en: Reverse in admin view
pl: Odwróć w widoku admina

en: Link "add to queue" text
pl: Tekst odnośnika "dodaj do kolejki"

en: If you want a link to add a node to a queue in the "links" section (next to "add new comment"), enter the text here. If left blank no link will be given; note that enabling this feature for any queue will cause an extra query to be run every time a node is loaded. "%subqueue" will be replaced with the subqueue title, if applicable.
pl: Jeżeli chcesz link do dodania węzła do kolejki w sekcji "links" (obok  "add new comment")wprowadź tekst tutaj. Jeżeli pozostanie puste żaden link nie zostanie podany; zauważ że włączenie tej cechy dla jakiejkolwiek kolejki uruchomi dodatkową kwerendę za każdym razem gdy węzeł będzie ładowany.  "%subqueue" zostanie zastąpione podkolejką tytułu, jeśli dotyczy.

en: Link "remove from queue" text
pl: Tekst odnośnika "usuń z kolejki"

en: Enter the text for the corresponding link to remove a node from a queue. This may be blank (in which case no link will appear) but a remove link will only appear if link, above, is set.
pl: Wprowadź tekst do odpowiedniego linka, aby usunąć węzeł z kolejki. Może pozostać puste (w tym przypadku żaden link się nie pojawi), ale link usuwający pojawi sie tylko wtedy, gdy powyższy jest ustawiony.

en: Check each role that can add nodes to the queue. Be sure that roles you want to appear here have "manipulate queues" access in the main access control panel.
pl: Sprawdź każdą rolę, która może dodać węzły do kolejki. Upewnij się, że role, które mają pojawiać się tutaj mają dostęp do "manipulowania kolejkami" w głównym panelu kontroli dostępu.

en: Check each node type that can be added to this queue.
pl: Sprawdź każdy typ węzła, który można dodać do tej kolejki.

en: The queue has been updated.
pl: Kolejka została zapisana.

en: Subqueue '@title'
pl: Podkolejka '@title'

en: Queue empty
pl: Kolejka pusta

en: Queue full
pl: Pełna kolejka

en: Create a menu tab for each node that could belong to any queues
pl: Utwórz zakładkę menu dla każdego węzła, który może należeć do dowolnej kolejki

en: Create queues which can contain nodes in arbitrary order
pl: Tworzy kolejki, do których można dodawać zawartości i ustawiać je w dowolnej kolejności

en: Bulk assign nodes into queues for quickly populating a site.
pl: Masowo przypisz węzły do kolejek, aby szybko wypełnić stronę.

en: Creates a node queue for each taxonomy vocabulary
pl: Tworzy kolejkę węzła dla każdego słownika taksonomii

en: No nodequeues exist.
pl: Kolejki nie istnieją.

en: Treat translation nodes as a single node
pl: Traktuj węzły tłumaczenia jako pojedynczy węzeł

en: Manually manage translated nodes
pl: Ręcznie zarządzaj przetłumaczonymi węzłami

en: Nodequeue tab label
pl: Etykieta zakładki Nodequeue

en: If nodes will have a menu tab for manipulating related nodequeues, what should that tab be called?
pl: Jeśli węzły będą miały kartę menu do manipulacji powiązanymi nodequeues, jak ta karta powinna się nazywać?

en: Create and maintain simple nodequeues.
pl: Pozwala na tworzenie i zarządzanie prostymi kolejkami treści.

en: Provides a nodequeue service.
pl: Dostarcza usługę nodequeue (kolejki węzła).

en: The position of the node within a queue.
pl: Pozycja węzła w kolejce.

en: Added date
pl: Data dodania

en: The date the node was added to a queue.
pl: Data dodania węzła do kolejki.

en: The ID of the queue the node belongs to.
pl: ID kolejki, do której należy węzeł.

en: No queue
pl: Brak kolejki

en: Subqueue ID
pl: ID podkolejki

en: The ID of the subqueue the node belongs to.
pl: ID podkolejki, do której należy węzeł.

en: Filter to ensure a node IS or IS NOT in the related queue
pl: Filtruj w celu zapewnienia, że węzeł jest lub nie jest w powiązanej kolejce.

en: The title of the subqueue.
pl: Tytuł podkolejki.

en: Subqueue reference
pl: Odniesienie podkolejki

en: Create a relationship to a nodequeue.
pl: Tworzenie relacji do nodequeue. (kolejki węzła)

en: queue
pl: kolejka

en: Add/remove links
pl: Dodaj/usuń odnośniki

en: Link to tab
pl: Odnośnik do zakładki

en: All queues
pl: Wszystkie kolejki

en: Display all queues a node is a member of.
pl: Wyświetl wszystkie kolejki, których członkiem jest węzeł.

en: All subqueues
pl: Wszystkie podkolejki

en: Display all subqueues a node is a member of.
pl: Wyświetl wszystkie podkolejki, których członkiem jest węzeł.

en: Queue '@queue'
pl: Kolejka  '@queue'

en: The queue has been reversed.
pl: Kolejka została odwrócona.

en: The queue has been shuffled.
pl: Kolejka została potasowana.

en: The queue has been cleared.
pl: Kolejka została wyczyszczona.

en: No nodes in this queue.
pl: Brak węzłów w kolejce.

en: Post Date
pl: Data publikacji

en: Please enter a valid node title.
pl: Wpisz poprawny tytuł węzła

en: Enter the title of a node to add it to the queue
pl: Wpisz tytuł węzła aby dodać go do kolejki

en: Administer nodequeue
pl: Zarządzaj nodequeue
