Nodequeue (7.x-2.0-beta1) - en to si translation catalogue (13 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Submit
si: ඉදිරිපත් කරන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Development
si: සංවර්ධනය

en: List
si: ලැයිස්තුව

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Types
si: වර්ග

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
